Jeśli cierpisz na choroby dieto-zależne

W niektórych chorobach odżywianie jest podstawą terapii w wielu innych jest ważnym czynnikiem wspomagającym leczenie. Niemal zawsze właściwy sposób żywienia sprawia, że organizm jest dobrze odżywiony a taki potrafi lepiej walczyć z chorobą co wpływa na poprawę stanu zdrowia.

Najpoważniejsze choroby cywilizacji związane z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, podwyższonym cholesterolem, chorobami serca, można leczyć odpowiednio dobraną dietą i stosowaną pod kontrolą fachowca. Dieta jest najważniejszym, a niekiedy jedynym czynnikiem gwarantującym powrót do zdrowia bez wsparcia farmakologicznego. Przedmiotowa oferta skierowana jest do osób cierpiących na wyżej wymienione choroby, a także osób ze schorzeniami przewodu pokarmowego takimi jak: choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, choroba refluksowa, zespół jelita drażliwego, kamica żółciowa, ostre wirusowe zapalenie wątroby i jej marskość oraz ostre i przewlekłe zapalenie trzustki i inne. Dodatkowo osoby hospitalizowane, po przebytych operacjach będą mogły uzyskać fachową informację na temat prawidłowego odżywiania.

Jeśli mają Państwo problemy zdrowotne oraz pragną zgubić zbędne kilogramy dietetyk  zaproponuje  Państwu indywidualnie dopasowane jadłospisy dostosowane do konkretnego schorzenia