Jeśli pragniesz zgubić zbędne kilogramy

 Jeśli pragną Państwo zgubić zbędne kilogramy warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który skomponuje smaczną dietę, pozwalającą osiągnąć Państwu wymarzoną i szczupłą sylwetkę.

 Dietetyk ułoży indywidualnie dopasowany jadłospis. Program żywieniowy otrzymają osoby zmagające się zarówno z nadwagą jak i z otyłością. Dieta będzie łatwa w stosowaniu a przy tym smaczna co zapewnia wytrwałość w jej stosowaniu a tym samym gwarantuje skuteczność. Oprócz utraty kilogramów skutkiem diety jest poprawa samopoczucia, podniesienie samooceny i poprawa stanu zdrowia. Sposób odchudzania, proponowany przez dietetyka, wskazówki dietetyczne oraz nabyte w czasie stosowania diety zdrowe nawyki żywieniowe zapobiegają ponownemu przybraniu na wadze czyli tzw. efektowi jo-jo.

 

Na pierwszej wizycie wspólnie z dietetykiem wyznaczany jest  konkretny cel oraz ilość kilogramów do zgubienia. Następnie analizowany jest rozkład dnia i dobierana do niego ilość posiłków, tak żeby klient mógł bez problemu zrealizować dietę wypełniając codzienne obowiązki. Skład posiłków  dobierany jest  do indywidualnych gustów każdego klienta. Posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu, a przy tym  co jest bardzo ważne zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze.